Warsztaty dla dorosłych

Lubisz prace manualne, cenisz unikatowe oraz niepowtarzalne przedmioty stworzone ręcznie, jesteś osobą kreatywną lub interesuje cię konkretna technika? Chcesz zdobyć nowe umiejętności, a może po prostu potrzebujesz relaksu i odskoczni od codziennych obowiązków? Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty warsztatowej tworzenia biżuterii, batiku, decoupage, filcowania i innych.

Zajęcia dla dzieci

Dzięki warsztatom w pracowni dzieci i młodzież spędzają wolny czas w sposób twórczy.

Mają doskonałą okazję do rozwijania zdolności manualnych. Gwarantujemy dobrą zabawę i naukę nowych umiejętności.
Zapewniamy wszystkie niezbędne materiały i narzędzia, także fartuszki ochronne, a wszystkie wykonane prace dzieci zabierają do domu.

Oferta dla firm

W ofercie dla firm proponujemy Państwu:

  1. Organizację warsztatów i imprez firmowych z zakresu szeroko rozumianego rękodzieła: decoupage, filcowanie, scrapbooking itp.
  2. Stworzenie unikatowej serii gadżetów firmowych, okolicznościowych, prezentów dla pracowników lub klientów.

Wystawiamy faktury Vat.
Kontakt: 600 312 798 lub a.magda@calma.com.pl


Przedszkola i szkoły

Organizujemy dla grup przedszkolnych i szkolnych cykliczne lub okazjonalne zajęcia plastyczne lub rękodzieła. Zapewniamy wykwalifikowaną opiekę i instruktaż. Cena już od 9 zł za osobę.

 

Więcej informacji pod nr tel. 600 312 798


Urodziny

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą imprez i spotkań urodzinowych dla dzieci, młodzieży oraz dla dorosłych.

Zapewniamy ciepłą artystyczną atmosferę.

Dzieciom zapewniamy mnóstwo atrakcji, dorosłym-zdobycie nowych inspirujących umiejętności.

Każdy z tematów możemy zrealizować na Państwa życzenie również poza pracownią.

Sklep

Sklep internetowy z moją biżuterią i rękodziełem już otwarty. Na razie to jeszcze mały kramik, ale będzie tego coraz więcej. Serdecznie zapraszam :)
http://sklep.calma.com.pl


Biżuteria

Pracownia Calma zajmuje się również sprzedażą ręcznie wykonanej biżuterii.
Tworzenie biżuterii i historia jej tworzenia to moja wielka pasja od ok. 10 lat.
Biżuteria ta powstaje z wysokiej jakości materiałów: srebrnych półfabrykatów (srebro pr. 925 i 930) w połączeniu z minerałami, bursztynem, perłami, cyrkoniami i kryształami Crystallized Swarovski. 

Filcowanie

Filcowanie (spilśnianie) wełny na mokro polega na  łączeniu włókien w zwartą formę poprzez nacisk i tarcie z dodatkiem wody i mydła.
W ten sposób bez użycia splotów tkackich lub szycia możemy uzyskać zwarty materiał, a także tworzyć  nieograniczone w formie elementy trójwymiarowe.
Zapraszam  do odwiedzenia sklepu internetowego i stacjonarnego, gdzie można kupić przedmioty wykonane metodą filcowania na mokro.

Decoupage

Decoupage jest to technika, która polega na ozdabianiu przedmiotów wykonanych z różnych materiałów poprzez naklejanie na nie wzoru wyciętego z papieru. Warstwy papieru są następnie pokrywane lakierem tak, aby papier wtopił się w powierzchnię i tworzył z nią jedną całość.  Dodatkowo przedmiot mozna ozdobić technikami cieniowania, postarzania, spękań (crackle) oraz przecierek.